Asteria Zaal Zeven

Weergave van Zaal Zeven bij Asteria in Venray

Beleef de bruiloft van uw leven bij Hotel Asteria, bijvoorbeeld in de prachtige binnentuin! Modern ingerichte zalen bieden u de ideale ambiance voor uw huwelijksvoltrekking, -diner en feestavond. Jarenlange ervaring bij feesten en bruiloften zorgt voor een onvergetelijke bruiloft.

Op basis van uw specifieke wensen maakt men voor u een scherpe offerte die exact aansluit bij uw voorkeuren en uw budget.