Asteria - Zaal Zeven

Asteria Zaal Zeven

Beleef de bruiloft van je leven bij Hotel Asteria. Trouw bijvoorbeeld in onze prachtige binnentuin! Onze modern ingerichte zalen bieden u de ideale ambiance voor uw huwelijksvoltrekking- diner en feestavond. Onze jarenlange ervaring bij feesten en bruiloften zorgt ervoor dat wij uw bruiloft onvergetelijk maken

Op basis van uw specifieke wensen maken wij voor u een scherpe offerte die exact aansluit bij uw voorkeuren en uw budget.